Олеся Гудима представила свій мистецький доробок за останні 8 років

Виставку «Українська душа» презентувала наша тернопільська художниця Олеся Гудима в Тернопільському обласному художньому музеї. На виставці експонується 43 картини з чотирьох серій – «Квіти», «Ангели миру для України», «Українська Мадонна» та «Українська душа». Ця виставка – це підсумок за 8 років її творчої діяльності.

OHgallery – це основна діяльність, якою зараз займається Олеся. Вона каже, що створення картини художником – це лише маленька частинка творчої кар’єри митця. Дуже великою часткою є створення галереї художника, як цілісної платформи популяризації робіт, сама популяризація, розкрутка, створення іміджу (якісні фото, розробка якісного бренду), правильна подача інформації про митця і про його роботи. Саме з цієї причини Олеся Гудима активно працює над просуванням свого імені. Зараз її роботи відомі в багатьох країнах світу. Її роботи, як стверджує художниця, є практично на всіх континентах світу, хіба що крім Антарктиди і Австралії.

Олеся каже, що приділяє творчості дуже багато часу. Багато років вона вдосконалювала свою техніку. Працювала багато годин день в день… Колись в неї була мрія – забезпечити своїми картинами якусь круту закордонну фірму.. Пару днів тому її картини купила одна відома юридична фірма в Балтіморі. А буквально день тому її картину «Ангел миру для України» придбав головний фінансовий аналітик фірми Apple, що розташована в місті Сан-Хосе – штат Каліфорнія, США. Тепер в Україні залишився лише один ангел з колекції «Ангели миру для України» – інші розлетілися світом. Успіхи на професійній ниві її дуже тішать. Хоча сім’я для Олесі Гудими все ж на першому місці. Вона має коханого чоловіка і чотирьох дітей.

Ще Олеся Гудима співпрацює з київською галереєю «Київ-Галері», яка продає її картини. Галерея оцінює художника. Там є мистецтвознавці. В художника повинні бути не лише якісні роботи, стверджує мисткиня, а в біографії митця повинна бути велика кількість виставок і в нашій країні і, бажано, за кордоном. Також ключовим моментом є велика кількість публікацій про митця і згадування його імені в інтернеті. Від цього росте рівень, впізнаваність і ціна робіт художника.

На відкритті виставки було чимало друзів Олесі і просто поціновувачів її таланту. Микола Кафтан – відомий тернопільський художник. Він є давнім другом сім’ї Олесі Гудими. Дуже тепло і щиро відгукнувся про художницю і її виставку. «Сказати про Олесю, що вона хороший художник – це майже нічого не сказати..  Що вона чудова людина, прекрасна мама – це майже нічого не сказати.. Чесно кажучи, я в шоці від Олесі. Адже, маючи чотирьох дітей, вона знаходить можливість настільки плідно, настільки прекрасно і настільки багатогранно творити. Це просто унікальна людина. І я гордий з того, що я її знаю, і що я є її другом, – каже Микола Кафтан. – Її роботи дуже свіжі. Вони водночас легкі і дуже сильні».

Репортер Галина Жук

 

 

Автор статті: Жук Галина
Теги: