Зловмисників спіймали на виготовленні фальшивих доларів

На Тернопільщині викрито злочинців, які спеціалізувалися на виготовленні та збуті фальшивої іноземної валюти у особливо великих розмірах.

Високоякісний друк банкнот номіналом 100 доларів США фальшивомонетники робили на обладнанні в сусідній області за матеріалами https://poglyad.te.ua/  Підробки виготовлялися надзвичайно якісно та містили значну кількість загальновідомих захисних елементів, які відображалися під ультрафіолетовим світлом.

Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох осіб, які обвинувачуються у незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту та збуті підроблених доларів. 

Як повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільщини, завдяки своєчасному вилученню вищезгаданих матеріалів вдалося запобігти підробленню та потраплянню у відкритий обіг фальшивої валюти. Відомо, що ці фальшивомонетники промишляли в Тернополі теж, а також в інших областях України. Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох осіб. Триває розслідування стосовно інших учасників.