Вбивство Бабченка замовили російські спецслужби. Бабченко живий – СБУ інсценувала вбивство журналіста

Вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка у Києві інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко. Про це на брифінгу 30 травня повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак за матеріалами сайту http://tyzhden.ua/

За його словами, СБУ затримала організатора вбивства журналіста Аркадія Бабченка.

 

“Сьогодні слідчі і оперативники СБУ проводили величезну роботу. Слідчі і оперативні заходи тривають і зараз. Хочу повідомити що 3 години тому організатор злочину був затриманий у Києві. Зараз тривають слідчі дії з громадянином. Проводиться ряд обшуків за місцем проживання а також тимчасового перебування”, – повідомив Грицак.

Він додав, що вбивство замовили російські спецслужби:

“На виконання завдання російських спецслужб, громадянин Г. запопонував своєму знайомому з числа колишніх АТО-шників за грошову винагороду в 30 тисяч доларів здійснити терористиничний акт – вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка. У якості задатку ним було передано виконавцю 15 тисяч доларів. Всього громадянин Г. отримав від російських спецслужб 40 тисяч доларів, з яких 10 залишив собі, як організатору”.

Участь у брифінгу взяв і сам Бабченко.

Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що у Києві невідомі вистрілили у російського журналіста Аркадія Бабченка у його домі, від отриманого поранення потерпілий нібито помер у кареті «швидкої».