Прокуратура розкрила масштабне виробництво підроблених акцизів на Львівщині

Прокуратура міста Києва спільно зі співробітниками Служби безпеки України провела успішну спецоперацію з викриття масштабного виробництва та збуту підроблених акцизних марок за матеріалами сайту https://zaxid.net/ Всього було вилучено кілька тон марок, інформували у прес-службі прокуратурі.

«Припинено діяльність групи осіб, які налагодили функціонування розгалуженої мережі з виробництва та збуту в усіх регіонах України підроблених марок акцизного податку», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, група ділків, застосовуючи методи конспірації, та з використанням промислового обладнання організували у двох підпільних цехах, розташованих у Львівській області, масштабне виробництво та реалізацію через мережу поштових відправлень підроблених марок акцизного податку, що забезпечувало введення в офіційний обіг фактично недоброякісної алкогольної продукції.

«Лише за один місяць правоохоронцями задокументовано нанесення збитків державному бюджету на суму понад 20 млн. грн. Наразі 11 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 199 КК України, вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів», – додали в прокуратурі.

Нагадаємо,вчора ZAXID.NET писав, що біля Львова припинили діяльність підпільної гуральні, звідки вилучили фальсифіковану горілку, орієнтовною вартістю у понад 1 млн грн. Після обшуку в цеху правоохоронці вилучили 350 літрів спирту та підготовленої до розливу спиртової суміші, 2500 марок акцизного збору із ознаками підробки та більше 600 пляшок фальсифікованої горілки.

Також повідомлялося, що львівські правоохоронці виявили у Львові типографії, в яких друкували фальшиві марки акцизного збору. У них вилучили понад 400 тисяч підроблених марок. Їх використовували для пляшок фальсифікованого алкоголю. Організаторами підпільного друку виявилися мешканці Львова.