Недосипання може призвести до серйозної хвороби

Лікарі пояснили, чому небезпечно не спати ночами.

Переважна більшість молодих і людей середнього віку називають себе “совами”, а тому лягають спати пізно вночі. Але найчастіше їм доводиться вставати рано вранці, адже робочий день ніхто не скасовував за матеріалами сайту https://ukr.media/

Таким чином, людина постійно протягом довгих років не висипається, а вчені стверджують, що навіть однієї безсонної ночі цілком достатньо для того, щоб загубити своє здоров’я і увійти відразу в кілька груп ризику серйозних захворювань.

Що відбувається з людиною, яка регулярно недосипає?

– стає млявою;

– знижується працездатність;

– підвищується апетит і збільшується маса тіла;

– погіршується настрій і людина або надмірно роздратований, або йому все одно, що відбувається навколо нього;

– сідає зір.

Вчені виявили новий побічний ефект недосипання

В той момент, коли людина спить, її організм трудиться, зокрема – він знижує рівень білка бета-амілоїда в головному мозку, висока концентрація якого призводить до розвитку хвороби Альцгеймера.

Виходить, що коли людина лягає спати за північ, а прокидається в 5-6 ранку, її організм не встигає виконати всі свої функції і рівень шкідливого амилоїдного білка зростає з кожним днем.

Вчені переконані, що кожна безсонна ніч – це крок на шляху до хвороби Альцгеймера, тому людям, які схильні до цього недугу, слід бути гранично обережними.

Запам’ятайте і виконуйте одне єдине правило – спати треба лягати спати не пізніше 22:00 і прокидатися не раніше, ніж через 7 годин. Перед сном слід прийняти ванну/душ і провітрити свою спальню. Тоді перерахованих вище проблем зі здоров’ям не з’явиться.