«Бандерівці. 200 історій з ХХ століття» презентували в сьогодні в Тернополі

Свою книгу «Бандерівці. 200 історій з ХХ століття» презентував сьогодні Святослав Липовецький в тернопільській книгарні «Є». Книга вийшла у видавництві «Піраміда».

Було багато різних статей, які Святослав Липовецький друкував в різних всеукраїнських виданнях – «Україна Молода», «Історична правда», «День», «Дзеркало Тижня», «Країна», «Український тиждень». Це й стало підставою для видання цієї книжки. Опрацьовував мемуари, документи, старі газети 20-тих, 30-тих років, в архівах СБУ опрацював багато справ 40-вих, 50-тих років, спогади, які писалися в різні роки. В книзі також подано цитати євреїв, росіян і інших іноземців про бандерівців. Святослав Липовецький взяв чимало інтерв’ю, будучи в Сполучених Штатах Америки. Тому в книзі є окремий розділ про еміграцію.

Ця книга в коротких історіях хронологічно розповідає про найважливіші події та осіб ХХ століття, які приймали участь в українському націоналістичному визвольному русі. У вступному розділі «Предтеча» мова йде про початок ХХ століття, про попередників цього руху. Закінчується книга подіями на початку незалежності України – початок 90-тих років ХХ століття.

Це вже третє видання цієї книги. Перше вийшло в 2009 році, друге – в 2012. Книжка має 560 сторінок. В ній є 200 історій. Отже, на одну історію припадає в середньому 2.5 сторінки. В книзі є 11 розділів, вони структуруються хронологічно. 

Репортер Галина Жук

 

 

Автор статті: Жук Галина
Теги: