В суботу у Львові до Дня міста вулицями пройшов парад

Парад у Львові в честь Дня міста був досить яскравим і цікавим дійством. Кого тільки не було в цій колоні – і хореографічні колективи, і актори театрів, і спортсмени, і музиканти, і велосипедисти… 

Спочатку колона пройшла центральними вулицями Львова, а потім біля ратуші відбулися урочистості з нагоди Дня міста.

Ірина Колеснікова є керівником дитячого зразкового ансамблю народного танцю «Квіти України», який мав честь йти на самому початку колони. Це колектив від міського палацу культури імені Гната Хоткевича. Якраз цими днями «Квіти України» святкують своє 35-річчя.

Львів’янка Марія була зі своєю трирічною донечкою. Пані марія не знала, що буде парад, тому потрапили на нього абсолютно випадково. Парад їм надзвичайно сподобався. Після огляду на параді такої великої кількості різноманітних спортивних і розвиваючих дитячих колективів, що функціонують в місті, вона вже задумалася над тим, куди можна буде згодом записати свою дитину. Каже, що в її чоловіка, на жаль, робочий день, як і в багатьох львів’ян. Туристам пані Марія рада, адже в їхній сім’ї є традиція відвідувати різні міста на їхній День міста. Хочуть побачити Україну, і їм дуже подобається їздити і вивчати свою країну. Головне, щоб була можливість, а бажання в них є. Коли дитина була меншою, то їздити їм було дещо складніше.

Своїми враженнями поділилася пані Барбара з містечка Шльонська, що на півдні Польщі. Вона каже, що потрапила на парад випадково. Зі своїми друзями вони зробили собі на травневі свята мандрівку Україною. Це вже їхній дев’ятий день подорожі і ввечері – повернення додому, до Польщі. Були в Кам’янці-Подільському,  по дорозі до Львова заїхали в Тернопіль. У Львові вони лише один день. Дуже їй все сподобалося і каже, що обов’язково мусить ще повернутися знов, бо замало їм часу було.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: