Ліміту з набору пацієнтів досягли 5 лікарів на всю Україну – МОЗ

“Ви хочете підписати декларацію, а вам кажуть: уже ліміт за кількістю пацієнтів, знайдіть іншого. Ймовірно, це порушення”, – попередили в відомстві

Ліміту за кількістю пацієнтів в рамках програми “ЛІкар для кожної сім’ї” досягли всього п’ять лікарів на всю країну за даними сайту http://ua.news.liga.net/ Про це у себе в Facebook повідомив заступник голови МОЗ Павло Ковтонюк.

Це три сімейних лікаря в Полтавській, Чернігівській та Донецькій областях, а також два педіатра в Донецькій області.

За словами Ковтонюка, більшість лікарів перебувають досить далеко від лімітів: для сімейного лікаря гранична кількість пацієнтів – 1800, для терапевта – 2000, а для педіатра – 900.

Читайте також: Як вибрати сімейного лікаря: поради МОЗ

“Ви хочете підписати декларацію з лікарем, а вам кажуть: у нього вже ліміт за кількістю пацієнтів, знайдіть іншого. Таке досить часто трапляється. І найбільш ймовірно, що це порушення: за місяць кампанії набрати ліміт майже неможливо. Тому, якщо ви почули цю фразу у себе в амбулаторії – повідомте головлікаря”, – пояснив чиновник.

Читайте матеріал: Міфи чи правда: 10 звинувачень Богомолець на адресу Супрун

Ковтонюк стверджує, що “рано панікувати”, що хороших лікарів розібрали, а й зволікати також не варто, тому що “рано чи пізно хороших лікарів все-таки розберуть”.