12 травня в Тернополі відбудеться благодійний аукціон

3 травня в Тернопільському прес-клубі відбулася прес-конференція з приводу благодійного аукціону, який відбудеться 12 травня в Тернопільському академічному обласному драматичному театрі. На ньому планують зібрати сто тисяч гривень для купівлі електрокардіостимулятора для Тернопільської університетської лікарні. Початок аукціону о 17 год.

Головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар зазначив:

– Електрокардіостимулятор – це прилад для зовнішньої кардіо стимуляції. Хворі, які переносять операцію на відкритому серці, коли проходить протезування клапанів, в них іноді з’являється порушення ритму. Це потребує тимчасової кардіо стимуляції. Прибор дороговартісний і складний. В  цьому році в цій лікарні успішно прооперували 10 хворих. Дякуючи ініціативі волонтерів, результат буде ще кращим.

На прес-конференції були присутні також волонтерки, організаторки благодійного аукціону – Олена Кльоб і Вікторія Іванова. Вони розповіли про заплановану акцію. Багато художників з Тернополя і з інших міст надали свої картини. Планується, що на аукціоні для продажу буде більше ста картин. Орієнтовна початкова ціна однієї картини – тисяча гривень. Отже, сто картин – сто тисяч гривень. Крім художників акцію підтримали інші майстри ручної праці, а також різні заклади. При бажанні, всі охочі можуть від себе зробити благодійні внески і кинути будь-яку суму в скриньку.

Під час аукціону буде діяти дрес-код. Звучатиме класична музика, тому і форма одягу – класична. Кольори – чорний, червоний і білий. Під час аукціону буде фуршет.

Репортер Галина Жук

 

Теги: