В “Бункермузі” дивляться фільми просто неба

Розповідає арт-директор ресторану “Бункермуз” Марічка Юрчак:

В “Бункермузі” є така традиція, як показувати фільми. Якщо раніше це було менш регулярно, то останні два роки це вже є на постійній основі. Рік ми показували фільми, присвячені історичній тематиці. Куратором цього проекту був відомий тернопільський історик Сергій Ткачов. Він підбирав фільми, важливі за художнім наповненням, і які б якимось чином були пов’язані з українською нашою місцевою історією і навіть історією Тернопільщини. Він вмів пов’язати такий всесвітній контекст з нашим місцевим надбанням і колоритом. А з початку цього року ми показуємо фільми про мистецтво, митців, можливо, муз… Це теж знаходить свою аудиторію, свій відгук.

Отже, ми збираємося щопонеділка о 19 годині. А зараз на літній період є ідея перенести покази надвір. І на ці травневі свята ми робимо спробу. Покази можуть починатися пізніше, щоб надворі вже трошки стемніло. Але тематика буде незмінна – про мистецтво.

Якщо у вас є ідеї якихось цікавих фільмів, ви можете поділитися з нами. Є також ідея цей проект дещо видозмінити і запрошувати відомих людей Тернополя, які б презентували свій улюблений фільм. Тобто, невеличка розповідь – чому, на що звернути увагу?.. І після перегляду можна буде ще обговорити фільм.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: