Апокаліпсис на Дністрі через будівництво ГЕС – чого насправді чекати людям?

Журналісти газети “Край” сфотошопили апокаліпсис річки Дністер в Городенківському районі Франківської області через будівництво каскаду з шести ГЕС. Унікальна місцина, де знаходиться знамениті острова, які люди назвали Інь-Янь за впізнаваєму конфігурацію, у випадку реалізації плану ПрАТ “Укргідроенерго” буде назавжди змінена, як краєвид, так і екосистема річки Дністер. Навпроти берегів Городенківського району розкинулись береги Тернопільської області.

Активісти повідомляють: “Сьогодні у середу, 18 квітня, у Городенківському Палаці культури відбудеться зустріч із представниками “Укргідроенерго”, які планують “нагородити” Дністер у нашій окрузі шістьма ГЕС.

Багато залежить від вашої активності. Виберуть мешканці Городниці, наприклад, у середу парники чи поїздку на розмову з тими, хто зробить біля них дамбу з можливим підтопленням-затопленням їхніх садиб разом із із парниками?

Публікуємо першу сторінку “Краю” річної давності спеціально для тих, хто каже, що газета шукає піару. Рік минув, плани з ГЕС ніхто й не думає відмінити. Стосується всіх, кому дорога доля Дністра”.

За матеріалами сайту
https://www.tenews.org.ua/