У січні 2018 року до Центру обслуговування платників звернулись майже 26 тисяч громадян

ля зручності платників податків в Тернопільській об’єднаній ДПІ функціонує Центр обслуговування платників, фахівці якого надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. В Центрі можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Так, у січні 2018 року до Центру обслуговування звернулися 25 973 громадян, а фахівцями надано 2 930 адміністративних послуг.

За цей період видано 1600 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 265 витягів з реєстру платників єдиного податку, 202 підприємці зареєструвались платниками-«спрощенцями». Крім цього, фахівцями інспекції зареєстровано 201 книгу обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 284 книги обліку розрахункових операцій. Видано 175 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» (особистого кабінету) реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи до 2 травня 2018 року включно.

Дізнатись про особливості заповнення декларації можна у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька,1 чи за телефоном: 43-46-46, 43-46-10.

 

За матеріалами Тернопільської ОДПІ

Автор статті: Тетяна Шабанова