У Касперівцях “на гарячому” впіймали браконьєрів

Інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля під час рейдів продовжують виявляти і документувати грубі порушення «Правил любительського і спортивного рибальства». Зокрема, нещодавно було виявлено два таких порушення і обидва на річці Серет біля села Касперівці Заліщицького району Тернопільської області.

Перше порушення вчинено громадянином села Касперівці, який ловив рибу забороненими ставними сітками.  Йому вдалося зловити товстолобів і коропа загальною вагою 18,5 кілограмів. За матеріалами справи нараховано збитки на суму 1326 гривень, нанесених рибному господарству.

Під час другого рейду, 10 лютого, інспектори  знову виявили браконєрів із Касперівців. Вони виловлювали рибу двома забороненими ставними сітками. У сітки потрапило 16 товстолобів і 6 сомів, загальною вагою понад 73 кілограми.

Своєю «підприємницькою  діяльністю» порушники завдали збитки рибному господарству в розмірі 6630 гривень. Адміністративні матеріали по даних порушеннях направлено на розгляд в Заліщицький районний суд для вирішення справи по суті.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. А якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «Гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

Ольга Трач

 

За Збручем
http://zz.te.ua/
14.02.2018
Автор статті: Жук Галина