У Вишнівецькій ОТГ стартував проект “Міняю школу”

Експериментальний проект «Міняю школу» подарував учасникам обміну та їх вчителям багато незабутніх вражень та емоцій. Десятикласники шкіл Вишнівецької ОТГ спробували навчатися у новому колективі і у новій школі. А щоб день був позитивним та емоційним, у Старовишнівецькій ЗОШ новоорганізований учнівський клас крім уроків брав участь у тренінгах, імпровізованих інтерв’ю, колективних творчих справах.

“Захід спрямований на те, щоб учні 10 класів громади змогли здружитися, обговорити плани на майбутнє. Педагогічні колективи закладів освіти, особливо ті, хто планує взяти участь у конкурсному відборі для створення опорної школи, мають показати, що усі вони готові покращувати якість надання освітніх послуг, – прокоментувала начальник відділу освіти  Вишнівецької селищної ради Марія Погранична. –  Десятикласники обговорять результати проекту, напрацюють дружні поради для педагогів та батьків. Таож запрошуємо до обговорення проекту у соціальних мережах небайдужих до освіти людей. Ми відкриті до спілкування і будемо вдячні за хороші практичні поради. А ще обов’язково хочемо почути думку школярів, адже цей проект для них і заради них.”

Проект «Міняю школу»  – ініціатива відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради, яка виникла після спілкування з учнями та вчителями шкіл громади.

http://vyshnivetska-gromada.gov.ua/

 

Автор статті: Тетяна Шабанова