Байковецька ОТГ покращує інфраструктуру завдяки державній субвенції

У Тернопільській області об’єднані територіальні громади активно працюють над покращенням інфраструктури та рівня життя місцевих мешканців. Прикладом успішної та вмотивованої стала Байковецька ОТГ. За рахунок субвенції на формування інфраструктури там придбали 5 одиниць техніки, ключі від якої 29 січня вручив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

«За рахунок коштів, які наша громада отримала на розвиток інфраструктури, ми наприкінці минулого року закупила цю техніку, яка вже у цьому році працювала на наших дорогах. Ми провели капітальний ремонт другого поверху приміщення будинку культури. Плануємо створити ЦНАП та якісно оновити приміщення сільської ради, також оновити амбулаторію, щоб кожен мешканець зміг отримати якісні медичні послуги. Ми це виконаємо і доведемо багатьом скептикам, що можна робити реальні речі і за це отримувати веселі усмішки односельчан. Ми всі вмотивовані робити зміни, адже держава дала нам для цього ресурси, якими ми скористалися», – зазначив голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик.

Також він наголосив на важливості співпраці з обласною та районною державними адміністраціями: «Ми вдячні за підтримку ОДА і РДА. Ми партнери і разом робимо спільну роботу, адже не існує окремо адміністрації чи громади – ми одна держава, одна сім’я. Маємо багато напрацьованих проектів, які подали у Фонд регіонального розвитку. Минулого року виграли конкурс і закінчили у цьому році ремонт двох доріг. Багато проектів зараз готові до опрацювання та рішення, яке приймуть на засіданні комісії. Приємно відзначити, що у громадах Тернопільщини сьогодні працюють хороші та ініціативні люди, тому разом ми – велика сила, яка повинна змінити державу на краще».

Автор статті: Тетяна Шабанова