Теребовлянська ОТГ на власному досвіді відчула переваги децентралізації

Теребовлянська ОТГ на власному досвіді відчула переваги децентралізації. Про це наголосив голова районної державної адміністрації Юрій Ништа на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулися в Теребовлянській об’єднаній територіальній громаді. «Реформа місцевого самоврядування, що наразі проходить в Україні, розширила можливості громад. Тепер об’єднані території мають додаткове фінансування та більше повноважень, – сказав у вітальному слові очільник району. – Теребовлянщина – серед лідерів процесу децентралізації в Тернопільській області. Теребовлянська ОТГ продемонструвала вагомі здобутки завдяки фінансовій спроможності, розширенню власних повноважень, підвищенню рівня залученості громадськості до розв’язання проблем місцевого значення. Проведена реформа в галузі культури, відремонтовано комунальні вулиці, реконструйовано міський стадіон «Колос», приміщення навчальних закладів району, придбано технічні засоби для комунального підприємства та багато інших добрих справ. Усе це стало можливим завдяки децентралізації на благо добробуту громади. Люди вже відчувають матеріальний результат реформи».

З нагоди свята Юрій Ништа побажав присутнім наснаги, успіхів у роботі, нових досягнень та подальших здобутків, здоров’я та щастя й, звичайно ж, мирного неба над головою. «Вірю, що спільно ми збудуємо справжнє європейське місцеве самоврядування», – підсумував Юрій Михайлович. Відтак нагородив кращих представників Теребовлянської ОТГ грамотами та оголосив подяку районної державної адміністрації міському голові Сергієві Поперечному.

Нагадаємо, що Теребовлянська ОТГ утворена в 2015 році. Це найбільша громада в районі. До її складу входять 26 населених пунктів. Чисельність населення – 30698 осіб. Площа складає 399,0 км2.

Автор статті: Тетяна Шабанова