Активісти громад Тернопільщини навчались бюджетної грамотності

4 листопада у Тернополі громадські активісти, які прагнуть впливати на бюджетний процес та впроваджують ідеї для розвитку громад, тренувались у школі бюджетної грамотності.

 На Тернопільщині активно відбується процес створення об’єднаних територіальних громад, починають впроваджуватись бюджети участі, тому громади зацікавлені у тому, щоб була якнайбільша кількість бюджетно грамотних активістів.

Під час тренінгу учасники мали змогу дізнатись про бюджет громади, джерела його формування, що таке бюджетний календар і як громадськості брати в цьому участь, програми, які стосуються бюджетів громад, бюджет участі.

Захід проводився у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Провели тренінги сертифіковані тренери Школи бюджетної грамотності для громадських організацій,  – Ірина Гринчишин (ГО «Інститут регіоналістики»), Зоряна Філіповс (ЛОГО «Центр ініціатив Львівщини»), Тетяна Яцків (ГО «Центр громадської адвокатури»).

 

Громадський Простір
https://www.prostir.ua/
06.11.2017
Автор статті: Жук Галина