Снайпера-убивцю Василя Сліпака ліквідували – доброволець

88518_41398_640x480
На Донбасі в ніч на понеділок було ліквідовано снайпера бойовиків, який вбив 29 червня у с.Луганське Бахмутського району Донецької області оперного співака Василя Сліпака.
Про це повідомив боєць одного з українських добровольчих батальйонів Ігор Грег на своїй сторінці в Facebook.
«Сьогодні вночі після трьох діб копіткої роботи, групою невідомих, без будь-яких розпізнавальних знаків, так би мовити “насздесьнєтов”, був знищений снайпер рашистської контрснайперської групи “хасана”… Спи спокійно друг «Міф», – написав  Грег.
Денис Єфременко, "Морячок", він же "Міф"

Денис Єфременко, “Морячок”, він же “Міф” вбивця Василя Сліпака

Раніше волонтери ідентифікували снайпера терористів з позивним «Морячок», який нібито застрелив в зоні АТО добровольця Василя Сліпака. Ним виявився  уродженець Донецької області, 30-річний Денис Єфременко. Свого часу він служив в лавах морської піхоти України у Феодосії. Навчався в Донецьку і там же працював у пожежній частині.
Василь Сліпак, оперний співак, який воював у лавах Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». 19 років він жив та працював у Франції, в Паризькій опері, але з початком російської агресії пішов добровольцем в зону АТО. Загинув  вранці 29 червня від кулі снайпера.
Україна Молода
http://www.umoloda.kiev.ua/number/0/2006/100765/#
04.07.2016