У Великобританії протестують проти виходу з ЄС

699259_1461102

У великих містах Великобританії – Лондоні, Глазго, Единбурзі та інших – пройшли акції протесту проти виходу країни з Євросоюзу.

Про це повідомляє Ліга з посиланням на The Mirror.

В акціях взяли участь сотні людей з європейськими прапорами. Вони тримали плакати “Прощай Великобританія!”, “Я європеєць, а не британець”, “Ви вкрали наше майбутнє”, “Я люблю Європу”.

У Лондоні акція протесту пройшла на Парламентській площі. Демонстранти висловлювали своє невдоволення підсумком референдуму і закликали приєднуватися до підписання петиції за новий референдум, яка за 2 дні набрала вже 2,5 млн підписів, а також петиції за незалежність і членство в ЄС Лондона, яка вже зібрала 100 тисяч підписів.

Депутат-лейборист Девід Ламмі закликав британський парламент зупинити безумство і відхилити результати референдуму під час процедури їх затвердження. Однак лідер лейбористів Джеремі Корбін, який офіційно підтримував членство в ЄС, відхилив заклик до голосування проти результатів референдуму.

Як відомо 23 червня більшість британців проголосували за те, щоб Великобританія вийшла зі складу Європейського Союзу. 51,9% громадян віддали голоси за Brexit, 48,1% висловилися за збереження країни в складі ЄС.

96% виборців Гібралтару, 62% шотландських, 60% лондонських і 56% ольстерських виборців проголосували за те, щоб Британія залишилася в ЄС.

 

Українська правда
pravda.com.u
25.06.2016