Частину осіб зі списку “чорної бухгалтерії” ПР встановлено – Ситник

Частину фігурантів документів “чорної бухгалтерії” Партії регіонів вже встановлено, з ними проводяться допити.

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник в ефірі “5 каналу”, повідомляє прес-служба НАБУ.

За його словами, наразі на основі матеріалів даного кримінального провадження сформований оцифрований реєстр інформації.

“Частина осіб з числа згаданих у списках, наданих НАБУ Віктором Трепаком та Сергієм Лещенком, встановлена, тривають допити. Інші особи встановлюються”, – заявив Ситник.

Директор Бюро повідомив, що наразі продовжується збір зразків почерку осіб, згаданих у списках, триває графологічна експертиза, встановлюються витрати, біля яких стоїть підпис конкретної особи.

Водночас Ситник зазначив, що ніхто з осіб, які заявляли про підроблення їхніх підписів у списках так званої “чорної бухгалтерії” Партії регіонів, так і не прийшов до НАБУ добровільно надати зразки свого почерку детективам.

“Не прийшли довести свою непричетність навіть ті, хто з трибуни парламенту кричав, що їхні прізвища у списках несправжні”, – підкреслив директор Бюро.

30 травня НАБУ розпочало розслідування на підставі заяви Трепака. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено детективами Бюро за попередньою правовою кваліфікацією за ч.4 ст.369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Раніше директор Бюро пропонував особам, згаданим у списках, добровільно надати зразки свого почерку.

 

Українська правда
pravda.com.u
26.06.2016