У масових бійках на Євро-2016 уряд Британії бачить руку Кремля – ЗМІ

rfs_vs

Високопоставлені чиновники в уряді Великої Британії вважають, що насильство, розв’язане російськими хулігани на Євро-2016, було санкціоноване Кремлем і вивчають зв’язок з режимом Володимира Путіна.

Про це пише The Guardian.

На думку чиновників, значне число тих, хто брав участь у бійках і добре скоординованих нападах на вболівальників Англії та інших країн у Марселі і Ліллі були визначені як такі, що працюють у “силових структурах” Росії.

Football Soccer - England v Russia - EURO 2016 - Group B - Stade Vélodrome, Marseille, France - 11/6/16 England fans try to escape trouble in the stadium at full time REUTERS/Eddie Keogh Livepic

“Теорія полягає в тому, що санкціонування хуліганства Путіним – це продовження того, що називають “гібридною війною”, – йдеться у статті

Після спалаху насильства в Марселі, були створені фейкові Твіттер-аккаунти, щоб поширити думку, що російські вболівальники були спровоковані. Високопоставлений російський парламентарій написав у Твіттері, “Молодці хлопці, так тримати!”

Двох англійських уболівальників знаходяться в комі і борються за своє життя після того, як напали росіяни напали на них з молотками і залізними прутами.

 

Європейська правда
http://www.eurointegration.com.ua
19.06.2016