Гройсман назвав Пауер трьох головних ворогів України

630_360_1466206910-8328

Український прем’єр розповів представникам США в ООН про пріоритети роботи Кабінету міністрів.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає головними ворогами України Росію, корупцію та популізм.

“Це три повноцінних ворога, які сьогодні заважають розвитку України”, – заявив голова українського уряду під час зустрічі з представником США в ООН Самантою Пауер у п’ятницю, 17 червня.

Український прем’єр і американський дипломат обговорили реформи в Україні та протидію російській агресії, повідомляє прес-служба глави уряду.

Основними пріоритетами діяльності Кабміну Гройсман назвав забезпечення макроекономічної стабільності, боротьбу з корупцією, забезпечення національної безпеки та покращення бізнес-клімату.

Пауер, у свою чергу, наголосила на важливості проведення структурних реформ, щоб Україна могла ефективно протистояти сучасним викликам, в тому числі, російській агресії.

Співрозмовники також обговорили перспективи роботи новоствореного Міністерства з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб

Гройсман подякував Пауер за дипломатичну підтримку України в ООН, а також заявив, що Україна продовжуватиме виконувати Мінські домовленості для врегулювання конфлікту в Донбасі.

Нагадаємо, візит Володимира Гройсмана у США триватиме три дні. Раніше в середу, 15 червня, він провів зустрічі з лідером республіканської більшості Палати представників США Кевіном Маккарті, представником нижньої палати Конгресу США Полом Райаном, адміністратором USAID Гейл Сміт і міністром енергетики Ернестом Монізом.

У четвер Гройсман зустрівся з віце-президентом США Джозефом Байденом, обговоривши з ним підтримку США українських реформ.