В Єврокомісії озвучили позицію щодо безвізового режиму для України

?????????????????????????????????????????????????????????

Рішення щодо безвізового режиму для українських громадян не слід затримувати, зазначили в ЄК

В Європейській комісії підтримують пропозицію, заявлене в Комітеті у закордонних справах Європейського парламенту, надати Україні безвізовий режим, не чекаючи прийняття рішення про встановлення механізму призупинення дії безвізового режиму з усіма країнами, з якими він існує у ЄС. Про це у вівторок в Брюсселі заявила представник Європейської комісії в рамках засідання Комітету, на якому розглядався проект доповіді депутата Яцека Саріуша-Вольського.

За її словами, доповідач “правильно пов’язав це питання (надати Україні безвізовий режим) з пропозицією переглянути механізм припинення, проект доповіді за яким буде представлений в Комітеті з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ в середу”.

“Ми повністю згодні з доповідачем, що рішення щодо безвізового режиму для українських громадян не слід затримувати до встановлення такого моніторингового механізму, і воно повинно бути прийнято якомога швидше, враховуючи, що Україна виконала всі необхідні вимоги”, – сказала представник ЄК.

Вона також повідомила, що вранці почалося засідання робочої візової групи, на якому розглядається і українське питання. При цьому представник ЄК запевнила, що немає ніякого “пакетного розгляду” і кожна країна розглядається окремо.

Як відомо, зараз існує пропозиція ЄК надати безвізовий режим чотирьом країнам – Україні, Грузії, Косово і Туреччини.

 

СЕГОДНЯ.UA
http://ukr.segodnya.ua
14.06.2016