Акордеоніст Завадський вийшов на свободу

385410130

Засудженого за педофілію артиста випустили на поруки

Акордеоніст Ігор Завадський, якого у липні 2014 року засудили до 13 років в’язниці за розбещення неповнолітніх, вийшов на свободу. Про це повідомив нардеп Микола Княжицький у фейсбуці.

Звільнення Завадського стало можливим після того, як Апеляційний суд Києва скасував вирок, винесений Подільським райсудом Києва. У справі проти артиста були виявлено серйозні порушення в першій інстанції. Тому справу передали на повторний розгляд.

“Вести” пишуть, що Завадського відпустили на поруки.

Нагадаємо, Подільський райсуд Києва встановив, що заслужений артист України Завадський з 2009-го по 2012 рік здійснював розпусні дії проти 11-14-річних хлопчиків, своїх учнів з музичних шкіл. Акордеоніст запрошував їх до свого дому, а також брав на відпочинок до Криму і здійснював інтелектуальне та фізичне розбещення дітей, зокрема задовольняв свою сексуальну пристрасть неприродним шляхом, демонстрував їм порнофільми.

29_main

Музиканта визнали винним за ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом), ст. 156 (розбещення неповнолітніх) і ст. 302 (звідництво) Кримінального кодексу.

Співучасником у цих злочинах визнано адміністратора Завадського Андрія Бригиду, якому суд присудив 7 років в’язниці. Ще один співучасник – Андрій Бойко – був засуджений до 3 років обмеження волі.

Сам Завадський називав свою справу сфальсифікованою. “Повністю сфальсифікована справа, яку замовив мій колега… Колегу звати Ян Табачник”, – заявив він.

 

За матеріалами –
Лівий Берег
http://ukr.lb.ua
13.06.2016
Автор статті: Григорій Бурбеза