Класифікація журналістів

27.1 class-journ

  1. Журналістки- «панянки». Кривляння, сукні спідниці, червоний лак, селфі зі значущими людьми, супер-пупер гаджети, друзі-чоловіки з числа політикуму і бізнесу, кавування з ними ж, постійно в стані «Ой, а можна з вами інтерв’ю!», «Ой, а ви такий розумний! ». Рядком, що біжить на лобі: хочувийтізамужзабогатогоіуспешного! Буває, виходять. І це найкраще, що може з ними статися.
  1. Журналістки – «правдорубки». Якщо сплять з чоловіками, то обов’язково з включеним диктофоном під подушкою – а раптом щось важливе скаже?!. Всіх підозрюють. Знають стільки ж, як і інші журналісти, але вперто продовжують демонструвати, що істиною володіють лише вони. Не забувають підкреслювати в усіх місцях, куди їх пускають за звичкою, що саме їм Бог видав ліцензію на відстріл. На роботу їх брати страшно. Ніхто і не бере. Гвалтують свій Фейсбук. Рахують лайки. Хочуть «власне» ЗМІ, щоб там «всіх мочити».
  1. Журналісти – «епатажні хлопці». Їм вже ближче до 40-ка, а вони все в кедах, щоб було зручно вистрибувати з кущів і кричати: – А ось чому ти, падлюка, …. і далі по тексту, в залежності від пори року. У будь-яких ситуаціях зосереджені на собі, тому скандали, інтриги, звинувачення, виступи … Хочуть в політику. Але Мустафа поки не кличе.
  1. Журналісти – «мачо». Вони милуються собою, переходячи з майстер-класу в майстер-клас, збирають захоплених студенток і, потрясаючи шевелюрою або авторитетом, в залежності від наявності, розповідають чарівні історії про «Петь», «Едіків», «Ген», «Славіків», з якими вони завжди на ти і яким радять, як облаштувати життя в країні. Регулярно виходять в ефіри. А хто ж, як не вони? Дозволяють асистенткам, помічницям, стажисткам подавати чай, знімати грим, масажувати плечі ..
  1. Журналістки- «відмінниці». Окуляри без діоптрій, для солідності. Все знають. Часто самі починають відповідати на поставлені запитання. На прес-конференціях всім роблять зауваження, якщо вважають, що все йде не так, як треба. Прагнуть до досконалості, ніколи не п’ють кави з пластикового стаканчика. Уважно слухають начальника. Мріють перейти в прес-службу до якогось політика. Переходять. Починають виносити мозок журналістам.
  1. Журналістки – «красуні». Завжди, навіть о 6-й ранку, в повному макіяжі і на високих підборах. Жадають слави і визнання. Свято вірять, що саме зовнішність прискорить цей момент. Готові на все експерименти і божевілля. Тому по всіх «ДНР» возять з собою томик Дар’ї Асламової «Пригоди паскудної дівинки». Справляють враження самотніх. Чоловікам хочеться таких рятувати, обігрівати, розважати, годувати … Щоб краще всім запам’ятатися, працюють з фетишами – червоні капелюхи, білі шуби …

А всі решта – просто працюють журналістами )

Зоя Казанжи

Facebook

7 квітня 2016  

 

 

Автор статті: Тетяна Шабанова