У Тернополі влаштували автоперегони трасових моделей

Протягом кількох днів у Тернополі змагалися юні автомобілісти. Ганяли, щоправда, не на справжніх болідах, а лише керували з пультів маленькими моделями. Так проходили обласні змагання з автомодельного спорту у категорії «трасові моделі». Всього – 34 учасники з 6 районів області.

Валерій Посвятовський, завідувач спортивно-технічного відділу ТОКЦНТТШУМ: «Кожен учасник повинен проїхати по 4-х різних доріжках за дві хвилини. Потім відбувається відбір переможців, і чотири учасники, які проїхали за цей проміжок часу найбільшу кількість кіл, потрапляють у фінал. Між ними відбуваються переїзди вже по 4 хвилини».

Головне для учасників – щоб машинка на поворотах не злетіла з траси. Навіть якщо це станеться, її можна швидко встановити назад, але втрачені секунди можуть вартувати призового місця.

Змагання з трасових моделей цікавлять насамперед школярів. Назар Кравчук приїхав із Заліщиків. Цим видом спорту цікавиться з першого класу. Зараз хлопцеві 15 років, однак інтерес до трасових машинок не втрачає.

Назар Кравчук, учасник змагань (м. Заліщики): «Сама машинка складається з мотору, шестерні, вісь, шини, струмознімач, щітки, дротики. Це цікаво мені тим, що треба різні деталі купувати і скріплювати їх. Це дуже цікаво, це розвиває».

Назар Кравчук став переможцем у класі Ретро. Також він зайняв друге місце у класі G-33 і третє – у класі ES-24. Загалом обласні змагання провели у шести класах моделей. Щодо загальнокомандних місць, то перемогу здобули юні моделісти з Лановецького району, друге місце у тернополян і третє – у спортсменів із Заліщицького району.

Переможці поїдуть до Києва на Всеукраїнські змагання.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 6 квітня 2016 року.

Теги: