У Тернополі присягнули на вірність нові патрульні поліцейські

Моя поліція мене береже. 209 нових патрульних поліцейських склали присягу на вірність українському народові та, зокрема, жителів Тернополя 12 березня на Театральному майдані.

Володимир Струк, начальник управління патрульної поліції Тернополя (зачитує текст Присяги): «Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народові, дотримуватись Конституції та законів України…»

Привітати новобранців з початком патрульної служби до Тернополя приїхала керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе.

Хатія Деканоідзе, голова Національної поліції України: «Я бажаю, щоб ці молоді люди, які прийшли служити у поліції, стали новою Україною. Чому? Тому що наші Герої віддали своє життя для того, щоб у нас була цивілізована, красива, хороша та процвітаюча країна. І ми повинні працювати всі разом».

Недарма Хатія Деканоідзе згадала за полеглих героїв. Грузія, звідки родом керівник Національної поліції України, свої реформи проводила під час російської агресії. Аналогічно й зараз Україна впроваджує нову поліцію фактично у стані війни з північно-східним сусідом. Відтак, змінювати країну в тилу серед 209 патрульних будуть 24 колишні учасники антитерористичної операції.

Степан Барна, голова Тернопільської обласної державної адміністрації: «Цей досвід повинен бути перенесений у площину не тільки боротьби з нашим ворогом і агресором, а й перейти у площину боротьби зі злочинністю на території Тернопільської області».

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Сьогодні ви розпочнете свою роботу з надзвичайно високого рівня підтримки і довіри від суспільства. Це – надзвичайно великий ресурс, з допомогою якого можна дуже багато зробити. Але його можна і дуже швидко втратити. Тому добиватися підтримки довіри людей потрібно своєю щоденною якісною працею».

Наталія Ралло давно для себе вирішила, що служитиме у поліції. Батько свого часу також працював правоохоронцем. За професією дівчина – кінолог. Одна її мрія здійснилась – стала поліцейським. Залишається ще одна.

Наталія Ралло, патрульний поліцейський Тернополя: «Я думаю, можливо, на майбутнє – у нас вийдуть на вулиці поліцейські з собаками».

Поява патрульної поліції настільки не сподобалась темним силам, що до Тернополя прилетів сам «корінь зла» – Дарт Вейдер.

Дарт Вейдер, негативний персонаж кінофільму «Зоряні війни»: «Я хочу сказати, що поліції тут не буде нудно. Я буду старатися все робити, щоб у них була робота. Тому що коли не буде страху, коли не буде криміналу – у поліції не буде роботи».

Правопорядок в Тернополі забезпечуватиме 17 екіпажів патрульних поліцейських.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 14 березня 2016 року.

Теги: