Міста-побратими Тернопіль і Батумі поглиблюють співпрацю

Меморандум про співпрацю у сфері молодіжної політики та спорту підписали міста-побратими – український Тернопіль та грузинський Батумі, столиця Автономної республіки Аджарія.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: «Делегація ознайомлювалася з розвитком спортивної інфраструктури, з можливістю обміну навчально-тренувальних зборів їхніх команд – тут і наших команд – там. Була зустріч із представниками університету. Також планується «магістерський» обмін студентами».

Тернополяни перейматимуть досвід у батумців і у медичній галузі. Варто зазначити, що реформи у цій сфері у Грузії проводить міністр – виходець з України. Натомість грузини дивуються, чому в Україні впроваджувати реформи назначили їхнього співвітчизника, який не має медичної освіти.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: «Для нас дуже важливо, щоб на етапі, коли медична реформа у нас ще не реалізована, познайомити наших лікарів з медичною практикою у Грузії – для того, щоб вони могли дати навіть своє бачення, як це можна вирішити в Україні».

Наша держава активно підтримувала Грузію під час нападу Росії у 2008 році. Тому грузини, як ніхто інші, розуміють положення України в умовах окупації східних областей північним сусідом.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: «Ці люди прийняли в себе наших бійців із зони АТО на реабілітацію. Це люди, які прийняли дітей бійців АТО. Зараз ми домовляємось про прийом родин загиблих. Тобто це також було би таке полегшення для наших громадян».

Крім підписання документів про співпрацю між містами у різних сферах, Леонід Бицюра отримав особисту відзнаку – «Почесний громадянин міста Батумі».

Наступного тижня делегація муніципалітету Батумі приїде до Тернополя. Гості візьмуть участь у відзначенні 202-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка, проведуть лекції на наших студентів із практики урядування. Також відбудуться різноманітні виставки та спортивні заходи.

Репортер, камера, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО», 4 березня 2016 року.

Теги: