На Тернопільщині офіційно стало на 8 письменників більше

Нашого полку прибуло. Вісьмома новими членами поповнилися ряди обласної організації Національної спілки письменників України. Це Ігор Топоровський, Микола Базів, Ігор Фарина, Ніна Фіалко, Ігор Стронський, Неоніла Дригуш, Василь Погорецький, а також головний редактор газети «Вільне життя» Петро Федоришин. Урочисте вручення посвідчень відбулось у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля».

Василь Погорецький, письменник, доктор теології (Копичинці): «Завдання кожного з нас – іти до людей і нести світло, доброту і милосердя. Особливо у нинішній рік, який був проголошений Святійшим Отцем Роком милосердя. Якщо ми, літератори, зі своїми книгами і працями підемо в народ – віримо, що зміни настануть».

Михайло Сидоржевський, голова Національної спілки письменників України: «Письменницька справа – це така річ, що не тільки молодь хоче стати членом спілки письменників, але й люди старшого віку. Це болюче питання для нас. Спілка вимагає оновлення. Але, разом з тим, якщо талант 18-річний чи 80-річний – це суттєвого значення для літератури не має».

Загалом на Тернопільщині проживає 64 члени спілки письменників. А всіх разом по Україні їх є близько двох тисяч.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 23 лютого 2016 року.

Теги: