27 тонн вантажу відправили на Схід тернопільські волонтери

Те, чого не може зробити держава, справно роблять волонтери. Незважаючи на те, що війна на Сході затягнулась, активісти волонтерської групи «Схід та Захід єдині» уже у двадцять третє відправили на передову вантажівку з гуманітарною допомогою для наших солдатів. Усього – 27 тонн.

Василь Конько, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині» на Тернопільщині: «Як харчі, так і теплий одяг, прилади нічного бачення, прилади для прицілювання, каремати, форма, берці. Тобто все те необхідне нашим бійцям, що вони потребують на передовій».

Перед кожним відправленням фури в зону АТО робота паралельно кипить і в інших волонтерських організаціях.

Марія, керівник волонтерської групи «Бункер – С»: «1200 кг вареників ми зробили. В нас салати такі: бурячок, капуста, морква, часничок. Що нам люди дали, що решту докупили. А салати ми називаємо: «Насолода, хлопці, для вас», «Хлопці, для вас – вітамінній салат», «Чоловіча радість», «Чоловічий спокій» і «Затишок». Я життя відпрацювала кухаром. І ми такі фантазії вкладаємо».

Допомагати нашим бійцям на Сході долучаються і матері тих, хто віддав своє життя за Україну. Для Надії Гриценко наші солдати тепер як рідні. Робить для них все, що в її силах.

Надія Гриценко, мати загиблого бійця, волонтер: «Маю надію, що смакуватимуть мої сухарці, пряники, кекси – все, що напекла. Що маю змогу – тим вам допоможу».

Василь Конько, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині» на Тернопільщині: «Хотілося б, щоб це був останній вантаж, останній рейс, щоб наші хлопці завтра з перемогою повернулись додому, щоб нарешті в Україні запанував спокій – і ми жили під мирним небом і на рідній землі».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 1 лютого 2016 року.

Теги: