Працівники товариства «Домобудівник» перекрили проспект Злуки (оновлено)


Антон Марчевський, репортер: «Кілька десятків працівників компанії «Домобудівник» перекрили дорогу на проспекті Злуки. Люди переконані: їхню фірму захопили рейдери. Вони побоюються за свої робочі місця».

Пані Леся, бухгалтер: «Іде кишенькова війна. Ми – завод «Домобудівник» на Лозовецькій, 13, який працював успішно 40 років. У суботу міліція вилучила всі документи, навіть трудові. Для чого їм трудові? Провадження по трудових ніхто не веде. Папки по зарплаті – все позабирали. А сьогодні прийшла їхня охорона, яка хоче нам поламати замки і зайти в цехи. Цехи ми обороняємо. Частина людей залишилась на заводі, частина – перекрила дорогу. Ми єдине, що просимо у поліції, щоб вивели банду з території заводу. Апеляційний суд відбудеться 15 грудня у Львові. Буде рішення суду – тоді можуть виконувати дії. До суду ніхто не має права ламати нам наше майно. Ми – співвласники, ми вийшли на захист свого майна».

Пан Орест, муляр: «Забирають наші частки. Викрали наші трудові книжки».

Пані Леся, бухгалтер: «Я відробила на заводі з вересня 1983 року – по сьогоднішній день».

«Звати мене Сергій Гринчишин. Я є начальник охорони товариства «Домобудівник». Є довіреність на виконання своїх повноважень на території на вулиці Лозовецька, 13».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Анатолій Віцемішин.

«ТМЦ.ІНФО», 10 грудня 2015 року.

* * *

Наступного дня виконавчий директор ТОВ «Домобудівник» у коментарі для «TV-4» розповіла, що компанію не захоплювали рейдери – там працювала виконавча служба.

– Людям не було чого виходити на протест, тому що все відбувається в рамках закону. Виконавча служба мала постанову на те, щоб пройти й провести опис майна на території. Вони діяли згідно цієї постанови. Представились, хто вони і сказали свої наміри, чому прийшли. Але людям чомусь це не сподобалось. Вони вирішили, що це рейдерське захоплення, хоча ці люди – державні службовці, які виконують свою роботу і діють в рамках закону, – розповіла виконавчий директор ТОВ «Домобудівник» Ольга Іваноньків.

Також Ольга Іваноньків додала, що жодним чином реорганізаційні зміни на підприємстві «Домобудівник» не стосуються його продажу чи звільнення працівників та говорить, що і далі спробують порозумітись із людьми.

Теги: