Із Тернополя «Mad Heads» розпочинає тур Україною в підтримку нового альбому

Найпозитивніший український рок-гурт «Mad Heads» виступив суботнім вечором у «Хмільному щасті». Музиканти презентували свій новий альбом, назва якого містить не слова, а лише одну цифру – «8». Під час концерту звучали як нові композиції, так і старі добрі хіти.

Із Тернополя «Mad Heads» розпочинає всеукраїнський тур на підтримку нової платівки. Наше місто для початку гастролей музиканти обрали не випадково.

Вадим Красноокий, соліст гурту «Mad Heads»: «Один з наших сольних концертів, коли ми стали популярними на початку 2000-х, був саме у Тернополі. Коли ми приїхали – зібралось ціле Співоче поле людей. Ми вже виступали на великих майданчиках, але тільки на фестивалях. А тут на наш концерт зібралось, по-моєму, пів Тернополя. Ми це досі згадуємо. Ми приїжджаємо регулярно на фестивалі, і навіть у такі менші зали».

У рамках всеукраїнського туру «Mad Heads» відвідає і прифронтові міста, зокрема – Сєвєродонецьк. Звідти родом тромбоніст гурту. Протягом 10 років «Mad Heads» як україномовний гурт там жодного разу не виступив. І лише у 2014-му хлопці дали свій концерт.

Вадим Красноокий, соліст гурту «Mad Heads»: «І тільки коли їх уже звільнили наші війська і ми вже туди своїми силами приїхали, то був концерт на площі для військових, для місцевої молоді. Як виявилося, багато з них є україномовними, прийшла з прапорами і кричала «Слава Україні!» Це правда, бо ми не знали, чого там очікувати і як до людей звертатися. Ми хотіли їм дати підтримку і сказати, що Україна з ними. А прийшла така «Україна» там – така, як наш Валера, тому що він є затятим донбаським бандерівцем, особливо останні два роки».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 22 листопада 2015 року.

Теги: