Стартував 4-й сезон «Школи молодої еліти»

Курс особистісного розвитку для старшокласників проведе «Школа молодої еліти». 8 листопада стартував 4-й сезон. Юнаки та дівчата щонеділі відвідають лекції та семінари, а також заняття із мотивації, які для них проведуть відомі у Тернополі підприємці, економісти, ресторатори і творчі особистості. Всього таких занять буде 8.

Любомир Шимків, куратор «Школи молодої еліти»: «Мета курсу – дати, в першу чергу, можливість дітям зрозуміти, чим вони хочуть займатись у майбутньому, куди поступати, як визначити свої сильні та слабкі сторони і як краще розвиватися в собі».

Артем Мізюк, відвідувач «Школи молодої еліти»: «Я сподіваюся, що знайду на цьому курсі якусь освіту, яка не дається на рівні держави. Тобто те, чого нас учать у школі (загальноосвітній. – Ред.), абсолютно не таке. Тобто тут мене навчать, яким потрібно бути, як я зможу вибрати свій шлях і як мені до нього добиратись».

Вероніка Романко, відвідувач «Школи молодої еліти»: «Ким я хочу стати – я ще не знаю. І саме тому я сюди прийшла, щоб мені якось допомогли, мене підштовхнули, – щоб знайти своє справжнє покликання, і не помилитися».

«Школа молодої еліти» щороку восени збирає юнаків та дівчат на курси, щоб сформувати нове покоління прогресивних молодих людей, лідерів думки та дії як основного двигуна розвитку сучасного українського суспільства.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 8 листопада 2015 року.

Теги: