Юні вершниці запрошують навчитись їздити на коні

Цього коня звати Форд. А це його вершниця – Наталя Щур. За кілька хвилин вона візьме участь у змагання з конкуру – подоланні перешкод верхи на коні.

Наталя Щур, вершниця: «Я тільки нещодавно сюди прийшла, і з цим конем ми співпрацюємо близько трьох тижнів».

Загалом участь у змаганнях узяло півтора десятка дівчат із кінно-спортивного клубу «Мустанг». Приурочили їх до дня Хелоуіна. Оцінювати учасниць запросили гостей з інших міст. Юрій приїхав зі Львова. Він кандидат у майстри спорту. З конями його поєднує не лише його покликання, а й прізвище.

Юрій Коник, суддя змагань: «Організатором виступила Яна Дзявульська – головний тренер цієї конюшні. Дуже гарно вона все організувала, оформила. Побільше би таких заходів відбувалося на теренах області та взагалі регіону».

Оцінювали вершниць у різних номінаціях, тому без подарунків не залишили нікого.

Стелла, вершниця: «Змагання нам сподобались, готувались до них ми всі разом. Це був такий собі дружній матч. Ми випробовували все, що ми вивчили протягом усього року. Ми хотіли показати наші результати і поділитися з іншими».

Уляна, вершниця: «І ми хочемо закликати молодь, яка веде поганий спосіб життя, поставити собі певну мету в житті. Ми закликаємо всіх бажаючих прийти і почати займатися. Це контакт з такими прекрасними створіннями. Вони надихають тебе, втілюють певну гармонію».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.

«ТМЦ.ІНФО», 6 листопада 2015 року.

Теги: