Купив розмальовану гільзу – допоміг бійцеві АТО

Волонтери Логістичного складу допомоги бійцям АТО вирішили змінити формат своєї роботи. Після численних поїздок у зону бойових дій кажуть, що потреби у солдатів сильно змінились. Якщо раніше вони просили привезти побутові речі, то зараз їм не вистачає теплого одягу, оскільки той, що є, у тамтешніх умовах швидко приходить у незадовільний стан. Також ї потрібні металеві контейнери для зберігання припасів та будівельних матеріалів.

Тарас Герман, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО: «Насправді динаміка є зовсім інша. Раніше було багато продуктів, багато чого іншого для загальних потреб, фактично потрібно було все. Зараз потреби специфікувались, і ми стараємось працювати по тих речах, які або в не достатній кількості, або якими зовсім не забезпечує армія. Починаючи від специфічних генераторів, тепловізорів, приборів нічного бачення».

Допомогти нашим бійцям також можна покупкою. Волонтери із зони бойових дій привозять використані гільзи та розмальовують їх як сувеніри.

Христина Феціца, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО: «Колись сувеніри були іншими. Зараз у нас військовий час і, відповідно, військова тематика. Відтак є багато бажаючих у придбанні ось таких військових сувенірів. Ми їх розмальовуємо для того, щоб їх купували, оскільки зараз накопичити кошти, для того щоб щось купити, дуже важко. Матеріальна допомога дуже впала».

Незважаючи на Мінські домовленості, ухвалені ще у минулому році, обстріли наших позицій продовжуються і далі.

Богдан Кандзій, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО: «Роздаємо, розпитуємо хлопців: як ви тут, що до чого, що твориться. Кажуть, усе нормально, обстріли тривають. Перемир’я – єдине, що танки не стріляють. Атака мінометів – усе літає. В більшості все вночі прилітає».

Репортер, відеомонтаж – Степан Гречківський, камера – Анатолій Віцемішин.

«ТМЦ.ІНФО», 5 листопада 2015 року.

Теги: