У бюветі на вулиці Юності нарешті з’явиться питна вода

Антон Марчевський, репортер ТМЦ.ІНФО: «Мешканці району вулиці Юності, напевно, вже й забули, коли тут востаннє подавалась вода. Дану споруду вони сприймають швидше як звичайну альтанку, аніж місцем, де цю воду можна набрати».

Бювет на масиві «Дружба» збудували у 2002 році, як вказується на пам’ятній дошці – «на честь 11-ї річниці незалежності України». Спорудили його поблизу колонки-качалки, яка через зсуви ґрунту перестала працювати. Однак люди раділи недовго – вода з бювету мала неприємний присмак. Та й санепідеміологи рекомендували не вживати її. Згодом воду взагалі перекрили. І тільки зараз «Тернопільводоканал» узявся за ремонт об’єкту – все пофарбували, а у систему водопостачання вмонтували фільтр, чого раніше ніколи не було.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»: «Я думаю, що не просто до кінця року, а в найближчі два тижні ми запустимо його в роботу, і на безоплатній основі люди зможуть отримати ту воду, яку на сьогоднішній день часто купують на розливі з машин чи в автоматах, які встановили по місту. Я думаю, що якість води, яка йтиме з бювету, буде нічим не гірша, ніж та вода, яку люди купують».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 4 листопада 2015 року.

Теги: