Студентам влаштують мозковий штурм на екологічну тематику

Студентам влаштують мозковий штурм протягом 24 годин у рамках «Студентської доби 2015». Проект проведуть уже вчетверте. Цьогоріч захід пройде не лише до дня українського студента, але й матиме екологічне спрямування. Тема освітнього дійства – «Еко-доба – початок еко-майбутнього».

Марія Іщенко, координатор проекту: «У наш час усі високорозвинені країни вже задумуються про екологію, про те, що потрібно економити наші ресурси, що потрібно зберігати наше навколишнє середовище. На нашу думку, Україна також не є винятком, тому потрібно формувати ту масу людей, які зможуть долучитись то тих, хто готовий змінювати екологію нашої країни. Основне – почати змінювати її на місцевому рівні».

За написанням проектів стежитиме журі, до складу якого ввійдуть представники бізнесу, влади та громади.

Юлія Ковальчук, організатор проекту: «Для того, щоб допомагати учасникам у написанні проектів, буде створена система накопичення балів, які учасники можуть заробити за цю добу. Це будуть інтелектуальні ігри, презентація команди, активність на тренінгах. А отримані слугуватимуть валютою – «студиками», які студенти зможуть використовувати як платні консультації з певними експертами певної ланки – чи то бізнес, чи то влада, чи то громадський сектор».

Окрім партнерів, які згодились профінансувати майбутні проекти, організатори планують запросити кандидатів на посаду міського голови Тернополя, щоб налагодити зв’язкок між студентами та представниками влади.

Юлія Ковальчук, організатор проекту: «Ми вирішили запросити кандидатів на посаду міського голови Тернополя для того, щоб створити такий конструктивний діалог між молоддю та владою. Подумати, які в нас проблеми в екотематиці та продумати спільну стратегію вирішення. Також я сподіваюсь, що молоді також буде дуже цікаво поспілкуватися з кандидатами щодо молодіжної політики, щодо проблем, які виникають у молоді. Адже молодь має бути долучена до процесу прийняття рішень у державі та на місцевому рівні».

Репортер, відеомонтаж – Степан Гречківський, камера – Юрій Різник.
«ТМЦ.ІНФО», 13 жовтня 2015 року.

Теги: