Студенти разом зі школярами малювали картини просто неба

Справжній мистецький пленер серед студентів вищих навчальних закладів пройшов на Театральному майдані напередодні Дня художника. Студенти разом зі школярами демонстрували свої вміння та малювали картини просто неба. Тема пленеру – «Розмалюю світ кольором надії».

Данило Чепіль, викладач кафедри «Дизайн» коледжу Університету «Україна»: «Тернопільський коледж університету «Україна»спільно з 24-ю школою загальну композицію, котра означає, наскільки ми сподіваємось, що в Україні буде краще і, в першу чергу, в Тернополі весь час буде краще. Окрім того, що студенти університету малюють кожен сам свою композицію, але є спільна композиція школи та університету у вигляді такого колажу».

Пленер такого масштабу в Тернополі проводився вперше, та не в останнє, – каже організатор проекту Марія Гудима.

Марія Гудима, координатор проекту: «Захід присвячений Дню художника. Ми б дуже хотіли, щоб він став традиційним. Я сподіваюсь, що після цієї спроби ми зрозуміємо, що треба змінювати і будемо його вдосконалювати».

Із понад сотні молодих художників, котрі взяли участь у заході, кожен відрізняється своїм винятковим стилем. Як просте захоплення переростає у професію – розповіла студентка Ірина Лесик.

Ірина Лесик, студентка: «Я з дитинства малювала і завжди хотіла займатись малюванням. Хотіла піти на художника, проте зараз вчусь на дизайнера інтер’єру. Мені це дуже подобається. Малюю, як завжди, зарисовки Тернополя. Я хочу увіковічнити сам Тернопіль, як він зараз виглядає у 2015 році, оскільки, можливо наступного року все буде по-іншому».

На завершення пленеру всіх учасників нагородили призами, а виготовлені протягом години роботи виставили на огляд тернополянам та гостям міста.

Репортер, відеомонтаж – Степан Гречківський, камера – Віталій Цицура.

“ТМЦ.ІНФО”, 9 жовтня 2015 року.

Теги: