Нагороди за розвиток туризму отримали підприємці та творчі особистості

Кращих працівників галузі у Тернополі нагородила міська та обласна влада напередодні Міжнародного Дня туризму. Нагороди також отримали підприємці та творчі особистості, завдяки яким розвивається туризм.

Михайло Онишків, екскурсовод: «Отримав нагороду за те, що старався проводити різного типу екскурсії для гостей міста. Стараюсь, щоб наше місто процвітало. Але хочу, щоб органи влади звертали увагу на активістів всіма можливими моментами, тому що вони  стараються щось зробити цікаве не тільки в туризмі екскурсійному, а й у туризмі активному».

Нагороду також отримав відеограф, редактор Служби новин «Тернопільського Медіа Центру» Антон Марчевський. Його фото- та відеороботи досить швидко стають популярними.

Антон Марчевський, відеограф, редактор Служби новин «ТМЦ.ІНФО»: «Наше місто мене спонукає фотографувати його краса насамперед. До хорошого швидко звикаєш, але тут, напевно, не той випадок. Наше місто мені ніколи не набридає, тобто немає тут такого, що «все, я не хочу тут бути в Тернополі – і я поїду кудись інакше».

Розвиток туризму на Тернопільщині – один з пріоритетних напрямків, який може покращити економіку області, – переконані представники влади.

Степан Барна, голова Тернопільської ОДА: «Тернопілля, можливо, чи не єдина область в Україні, котра має таку концентрацію кількості фортифікаційних споруд, замків, палаців на території однієї адміністративно-територіальної одиниці країни. Саме тому, я думаю, що ми маємо цей потенціал розвивати. І саме тому ми проводимо вже протягом двох місяців – ще жовтень попереду – Свято Замку».

Ігор Турський, секретар Тернопільської міської ради: «Якщо вішати всі медалі тільки собі, владі, що «вони такі хороші», – неправда. Це дякуючи тим людям, які хочуть працювати. І цеглинка за цеглинкою роблять оце місто, складають з пазликів».

Міжнародний День туризму відзначатиметься у неділю, 27 вересня.

Репортер – Степан Гречківський, камера – Анатолій Віцемішин, відеомонтаж – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 25 вересня 2015 року.

Теги: