Публікації
16:42
4 Лютого
284

ПриватБанк почав випуск карток «єПідтримка» для підлітків

Публікації

ПриватБанк почав оформлювати спеціальні цифрові картки єПідтримка для українців від 14 років, які мають «зелений» COVID-сертифікат у додатку «Дія».

Про це повідомив банк на своїй сторінці.

Підлітки, які вже є клієнтами банку, зможуть відкрити картку єПідтримка у мобільному додатку «Приват24». Для цього треба оновити застосунок, зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» й обрати картку «єПідтримка». Для зарахування коштів достатньо перейти за посиланням у додаток «Дія» і подати заявку на виплату на карту ПриватБанку.

Якщо дитині вже виповнилося 14 років, але вона ще не є користувачем ПриватБанку, необхідно пройти ідентифікацію в будь-якому відділенні банку. Для цього при собі потрібно мати ідентифікаційний код і паспорт (або громадянина Україна, або закордонний). Після цього зареєструватися у «Приват24» й оформити картку за тією ж послідовністю.

Згідно з рішеннями уряду, відтепер використати кошти допомоги єПідтримка можна ще й на оплату здобуття дошкільної, позашкільної освіти, занять у гуртках, секціях. Також на оплату харчування та проживання в гуртожитках закладів освіти, придбання шкільного приладдя та канцелярії.