Публікації
10:03
6 Липня
481

Зеленський прокоментував обмеження переміщень військовозобов’язаних

Публікації

Президент Володимир Зеленський зобов’язав міністра оборони, начальника Генштабу і головнокомандувача ЗСУ доповісти деталі щодо рішення про обмеження переміщень для військовозобов’язаних та порядку отримання дозволів на виїзд за межі місця проживання.

Про це президент заявив під час відеозвернення 5 липня, цитує Суспільне.

Нагадаємо, раніше у Генштабі повідомили, що на час воєнного стану забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без спеціального дозволу військкомату.

«‎Сьогодні в суспільстві виникло багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання певних дозволів для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів. Я бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння та обурення»‎, — зазначив президент.

Володимир Зеленський заявив, що заслухає доповіді з цього питання.

«‎Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і головнокомандувачу ЗСУ завтра доповісти мені всі деталі стосовно рішення про затвердження Порядку отримання дозволів. Прошу Генеральний штаб надалі не ухвалювати без мене подібних рішень»‎, — наголосив він.

Натомість очільник ТОВА Володимир Труш на раді оборони 5 липня повідомив, що військовозобов’язаним чоловікам потрібен спецдозвіл військкомату лише для виїзду за кордон. Алгоритм щодо виїзду за межі області наразі напрацьовуватимуть.