TEEN

Це проєкт для всіх, хто старший 11 років. Бо те, що цікавить підлітків, насправді цікавить усіх. Сексуальне виховання, психологія, саморозвиток та стосунки, – теми обирають підлітки, а ми з фахівцями пояснюємо це все людською мово

Фактчекінг

ФАКТЧЕКІНГ Це — серія публікацій, у яких ми перевіряємо заяви у медіа та соцмережах, публіцікації ЗМІ на достовірність, досліджуємо, чи виконали політики свої обіцянки, а також викриваємо відверті фейки і маніпуляції. З англ. Fact checking — перевірка фактів.  У сучасному потоці інформації дуже важко загубитися серед фейкових і маніпулятивних повідомлень. Тому довіряй, але перевіряй.

ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ В УКРАЇНІ

Проєкт, у якому говоримо про те, що часто замовчують або не хочуть говорити. Чи доводилося вам стати жертвою гендерної дискримінації? Можливо, ви й не здогадуєтеся, що вас дискримінують? Де шукати допомоги, якщо такі проблеми є у вашому житті? І взагалі чи відомо вам що таке «гендер»? Відповіді на всі ці запитання шукайте у наших статтях, пізнавальних роликах і відеосюжетах.

Вибори 2019

Цікавитеся політичною ситуацією в країні. Будьте в курсі останніх новин із виборчих дільниць, даних офіційних відомств та дивіться прямі трансляції про перебіг голосування на виборах у Тернопільській області. Ми проінформуємо вас про виборчий процес від старту політичних перегонів до оголошення результатів Центральною виборчою комісією, і навіть більше.