ТАЙТАКЕ

«ТАЙТАКЕ» – то є програма про файне місто Тернопіль, цікаві події, явища і метаморфози сього світу через призму особистостей – фест талановитих, мудрих та відважних, завзятих і затятих тернополян. Жодних обмежень чи шаблонів – максимально щира балачка про те, що є на поверхні чи десь глибоко, про що багато говорять і ще більше мовчать, про що розмовляти не дуже легко, але треба. До уваги майбутніх гостей програми: якщо крепко хочеться, то у нас можна лаятися і лаяти (але ми запі́каєм).

Пряма трансляція

ПРЯМИЙ ЕФІР (пряма трансляція) —Прямий ефір каналу ТМЦ у високій якості транслюється безпосередньо з місця проведення події, що дозволяє більшій кількості людей спостерігати за перебігом важливих для суспільства міроприємств, приймати безпосередню участь в обговореннях та коментувати те, що відбувається.

ПОЕЗІЯ ВУЛИЦЬ

Поезія вулиць – голос твого міста. Вулицями  міст і сіл ходять люди, які творять, але залишаються непочутими.  Часто поезія, яка варта уваги, залишається неоціненою, а поети перестають розвиватись  так і не знайшовши слухача. Для того, щоб дати нове дихання українській поезії, ми шукаємо людей, які мають, що сказати, і даємо їм можливість заявити про себе як про автора.

Jazz Bez

JAZZ BEZ — джаз це мистецтво без кордонів, доводить щорічний міжнародний фестиваль джазу «Jazz Bez». Феєрично та одночасно тривають виступи джазових музикантів, співаків, гуртів у різних містах України та Польщі. Фестивальною програмою Тернопільського «Jazz Bez» можна насолодитись саме тут