Відеосюжет
21:38
13 листопадаа
885

Про новий курс розвитку України від команди партії «Батьківщина» розповіла лідер організації

Відеосюжет

Швидкою невідкладною допомогою Україні назвала новий курс розвитку України від команди партії «Батьківщина» лідер організації Юлія Тимошенко. Її пресконференція з журналістами відбулась 13 листопада у Тернополі. Перебування на Тернопільщині політик розпочала з відвідування «Українського Єрусалиму», Маріїнського Духовного центру у Зарваниці та зустрічами з мешканцями Теребовлі. Тимошенко наголошує – протягом чотирьох років її команда розвиває свої осередки у кожному населеному пункті країни та працює над питаннями подальшого розвитку країни.

Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»;

Розроблений новий курс України, який складається з чотирьох великих частин. Перша – це нова стратегія миру і нова стратегія безпеки. Нам потрібно безпрецедентно посилити нашу дипломатію, але в той же час, посилюючи рівень дипломатичної служби, нам потрібно відійти від тупикового мінського формату переговорів відносно миру на сході України, тільки переговорний процес на найвищому світовому рівні, спираючись на міжнародне право і підписані з Україною міжнародні документи, ми можемо досягти миру і повернення наших територій назад в Україну.

Новий переговорний процес вже отримав назву “Будапештський формат плюс” та передбачає, що за стіл переговорів повинні сісти керівники країн, які підписали Будапештський меморандум у тисяча дев’ятсот дев’яносто четвертому році.

Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»;

Україна зробила крок на зустріч людству – ми відмовились в односторонньому режимі від ядерної зброї, але Сполучені Штати Америки, Великобританія, Росія, а згодом Франція і Китай дали нам гарантії цілісності наших територій, непохитності наших кордонів і недопущення військової агресії проти України.

Зробити армію сильною згідно стандартів НАТО також у пріоритеті команди «Батьківщини».Нова Конституція – це другий блок “Нового курсу України” .

Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»:

Тільки нова конституція, яка розроблена не політиками, а розроблена конституціоналістами, правознавцями, громадянським суспільством, яка прибере всі вади, які є сьогодні в діючий конституції, може реально започаткувати нову систему, нові правила і порядки нашого життя.

Новий економічний курс України – це третя складова “Нового курсу України”, який, обіцяє лідер «Батьківщини», буде направлений на підтримку підприємців, на ріст рівня життя кожного українця – від повернення цін на український газ 2014 року до повної зміни принципів роботи всієї податкової системи.

Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»:

Цей документ має дві фундаментальні складові – це повний аналіз того, що відбувається в економічній і фінансовій площині країни, а також покроковий план, як виходити з того тяжкого фінансово-економічного стану і як будувати країну, починаючи від зміну взагалі концепту розбудови нашої економіки від застарілої, абсолютно відсталої сировинної економіки до економіки інноваційного розвитку, яка мусить супроводжуватись принципово новою кредитно-грошовою системою, принципово іншою політикою національного банку.

Щороку один мільйон українців покидає Україну, щоби працювати в інших країнах – створення сприятливих умов для роботи на своїй землі, забезпечення достойного життя усім українцям політик обіцяє разом з втіленням четвертої складової нового курсу розвитку.

Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»:

Четвертий розділ «Нового економічного курсу» який називається «Екосистема життя людини» – це не екологія, це все, що потрібно людині, для того щоби успішно і щасливо жити на своїй власній землі.

Політик наголосила також на необхідності додаткових реформ у галузях освіти, медицини, безпеки і екології. Також під час прес-конференції Юлія Тимошенко відповіла на питання журналістів. З її слів кожен політик має персонально відповідати за стан держави, у тому числі нести відповідальність за розмір державного боргу, журналісти дізнались, що Тимошенко разом з командою готова оздоровити не тільки економіку країни, а і висадити усі ліси України, які нещадно вирубуються, адже це наші природні скарби.

  • Політичне замовлення

Репортер – Олена Мудра
Камера- Віталій Цицура, Тетяна Шабанова
Монтаж – Анастасія Цінкевич
“ТМЦ.ІНФО”, 13 листопада 2018 року