Публікації
10:37
16 Травня
330

Пес Патрон, палаюча москва та відомі гасла: українцям пропонують обрати новий сюжет для пам’ятної марки

Публікації

Українцям пропонують долучитися до голосування, щоб видати нову поштову марку. Наразі варіантів 5: «Слава Героям!», «путін, москва палає, Гаага чекає», з псом-розміновувачем Патроном із ДСНС, «Ой, у лузі червона калина» та «Доброго вечора, ми з України».

Про це повідомляють в Укрпошті.

«Голосування за ескіз марки з кораблем дало чітко зрозуміти, що філателія — це історія не лише про поштову валюту чи колекціонування, а про громадянську позицію, яку чути на увесь світ. Ми хочемо, аби такий народний вибір став доброю традицією для українців, які можуть долучитися до творення сучасного філателістичного мистецтва в Україні», – йдеться в дописі на офіційній сторінці у фейсбуці.

Тому в Укрпошті запустили голосування щодо нової поштової марки. Триватиме воно до 21 травня.

«Ви можете обрати одну із запропонованих тем та лайкнути фото з нею. Ту тему, що збере найбільше голосів, ми використаємо у наступному поштовому випуску, що буде вже у червні-липні. Проте зверніть увагу, що голосування буде проходити також у застосунку «Дія» та в інших соцмережах Укрпошти: Instagram та Telegram. Тому голоси будуть враховані зі всіх офіційних джерел та оголошені 22 травня», – пояснюють в Укрпошті.

Нагадаємо, за тиждень українці купили 700 тис. марок з «русскім кораблем».

Автор: