Публікації
20:27
7 Вересня
617

Перейти повністю на відновлювану енергетику планують три українських міста

Публікації

Фото: pixabay.com

Сьогодні міські голови Кам’янця-Подільського та Чорткова підписали меморандум із міжнародною кліматичною організацією 350.org про поступовий перехід енергосистем на відновлювані джерела енергії. Раніше цей документ був підписаний мером Житомира.

Як зазначено на сайті zaxid.net, за словами координатора організації 350.org Світлани Романко, підписання меморандуму зобов’язує місто до скорочення споживання енергії, відмову від викопного палива та поступовий перехід енергобалансу на відновлювані джерела.

У свою чергу, мер міста Житомир Сергій Сухомлин сказав, що такий перехід є цілком реалістичним, адже місті вже будують теплоелектростанцію на біопаливі, а також планується будівництво ще трьох таких ТЕЦ. У міста є зобов’язання до 2020 року скоротити викиди CO2 на 20% і за три роки в Житомирі на третину скоротили споживання теплової енергії.

Зазначимо, що підписання меморандуму відбулося під час прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН, у присутності представників еко-організації та очільників міст.