Публікації
15:00
17 Травня
386

Пенсію підвищать ще кільком категоріям українців

Публікації

У 2021 році виплати деяким категоріям пенсіонерів будуть підвищені. Мінімальні пенсії можуть зрости у тих, хто не підпав під індексації 2019-2020 років і чорнобильців.

Про це розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі каналу «Україна 24».

«З 1 липня на 100 гривень, тобто ми даємо щомісячну доплату до пенсій тим людям, які не підпадали під індексацію у 2019-2020 роках. Так прописано в законодавстві, реформа 2017 року. Ми знаємо цю категорію людей, і коли ми робили індексацію з березня для 8 млн осіб, Я знала, що ще є півмільйона ось таких людей, ми для них також визначили з 1 липня щомісячну доплату по 100 гривень», – розповіла Лазебна.

Також нею було анонсовано розгляд урядом постанови про підвищення пенсій та мінімальних пенсійних виплат для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

«Минулого року ми внесли в Раду законопроєкт, де пропонуємо на 40% підвищити пенсії ліквідаторам на ЧАЕС з інвалідністю. Крім того, вчора я підписала в уряд законопроєкт про підвищення мінімальних пенсійних виплат для чорнобильців, вони збільшуються у два рази», – повідомила глава Мінсоцполітики.

Теги пенсія