Публікації
15:21
4 Травня
867

окупанти готують провокації та обстріли, щоб завадити доставленню зброї до зони бойових дій

Публікації

У вівторок 3 квітня окупанти обстріляли майже всю територію України. Під приціл потрапили Вінницька, Львівська, Київська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Закарпатська області.

Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації.

У деяких областях спрацювала ППО, в деяких зафіксовано пошкодження інфраструктури, є поранені та вбиті.

У відомстві пояснюють, що російські війська готують провокації та обстріли, аби завадити доставленню зброї та техніки до зони бойових дій.

Львів, 3 травня. Удар по електричних підстанціях. Офіційний телеграм-канал голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького.
Дніпропетровщина, 3 травня. Два «прильоти» у Кам’янському районі. Телеграм-канал Валентин Резніченко/ Дніпропетровська ОДА (ОВА)

Громадян закликають не нехтувати сигналами повітряних тривог та негайно ховатися в укриттях. Для тих, хто не має змоги слідувати до укриття, нагадують про правило 2 стін та 2 виходів.

«Від небезпеки вас має відділяти щонайменше 2 стіни, бо одна, ймовірно, зруйнується від удару, а друга візьме на себе уламки стіни, віконного скла тощо. Зазвичай це тамбур, коридор або передпокій», – написали у ЦПД.

 

Теги війна
Автор: