Публікації
16:16
28 Квітня
2481

Оксана Петришин – сама ставить незвичайні рекорди і щоразу надихає на успіх інших

Публікації

На проспекті Степана Бандери в Тернополі, зліва від Костелу, в закутку багатоповерхової будівлі, яка впізнавана завдяки ресторану «АRT AVENUE» знаходиться невеличка студія масажу «BODY LINE». Проте, під не крикливою вивіскою, за звичайними дверима відкривається незвичайний, яскравий світ людей, які там працюють, і насамперед засновниці та керівника студії – Оксани Петришин.
З власного досвіду знаю, що сеанс масажу в пані Оксани – це не просто сеанс фізичних маніпуляцій з вашим тілом, який вміло проводить майстер своєї справи. Якщо і ви, і масажист, так би мовити, настроєні на одну хвилю, і у вас виникає взаємна довіра, ви в результаті отримаєте набагато більше, ніж очікували. Бо з вами поділяться краплинкою добра. Так-так, всього краплинкою. Зате якою важливою вона стане для вас.
Жива, щира бесіда з сторонньою людиною часто має ефект самоочищення від поганих думок, тягаря пережитого чи просто від гнітючого негативу або тужливого настрою. Але у випадку сеансу в Оксани Мирославівни – це зовсім інші відчуття і надбання. Разом з технічними прийомами масажу, які лікують ваше тіло, ви маєте можливість перейняти суцільний позитив для вашого розуму та вашої душі: і хороший, навіть веселий настрій, і цінні життєві установки, і розраду, і поради з пережитого цією жінкою особисто, і приклади інших пацієнтів. Це як сеанс у тренера з щастя – happiness coach (тепер в моді використовувати замислуваті поєднання іншомовних слів). Як виявилося, саме у цьому і оригінальність авторського масажу Оксани Петришин. Зазначу тільки, що вид, методика і техніка масажу підбирається майстром індивідуально для кожного клієнта і базується на довірі. Тобто, разом з тілом корегується психосоматика: повна віддача спеціаліста в сукупності з якнайбільшим включенням в процес оздоровлення і корекції самого пацієнта дають 200 відсотків результату! Не дивно, що після знайомства з пані Оксаною і кількаразового спілкування з нею багато хто кардинально міняє свій стиль життя, по іншому починає сприймати світ навколо себе і стає помічати людей, повз яких раніше байдуже проходив, а хтось починає свою справу. Ця, надзвичайно життєлюбна, працьовита і енергійна жінка заряджає позитивом, надихає на нові цілі, на нові звершення. Як спонукає до розвитку своїх учнів і послідовників.
Її команда – це найближчі і найдорожчі люди: чоловік, діти, друзі, працівники студії масажу і величезна група підтримки вдячних клієнтів. Колектив студії масажу «BODY LINE» – це професіонали своєї справи. Кожен здобув медичну освіту. Кожен і надалі навчається та удосконалює свої навички у різних техніках масажу. Та й як не розвиватися і не прагнути осягнути вищих рівнів майстерності, коли флагман студії – Оксана Петришин сама ставить незвичайні рекорди і щоразу надихає на успіх інших. Чи можете собі уявити безперервний сеанс масажу тривалістю 18 годин і 26 хвилин? Саме такий рекорд встановила Оксана Мирославівна влітку минулого року чим прославила не тільки себе, свою команду «BODY LINE», а й наш Тернопіль. Небувале досягнення Оксани Петришин зафіксували експерти Національного Реєстру Рекордів України, відзначивши високий рівень організаційної роботи, професійну якість та досконалу підготовку рекордсменки. Досконалу, бо все, за що береться ця жінка, буде зроблено на найвищому рівні, і слід від цього залишиться надовго, і плоди будуть вражаючими. Як стверджує пані Оксана, коли хтось запалює зірку, то треба, щоб вона горіла, а не спалахнула і погасла. А тому, студія масажу «BODY LINE» – її керівник і колектив постійно розвиваються, створюють нові програми, запускають нові проекти.
Зірка Оксани Петришин горить яскраво і все сильніше розгорається. І справа не лише в удосконаленні майстерності самої рекордсменки. Успіх вона вбачає в тому, щоб дати шанс стати яскравим тим, хто поруч. Учні Оксани Мирославівни мають можливість розвиватися в її команді. Звичайно, потрібно багато вчитися, наполегливо працювати і мати пламеніюче серце, сповнене віри та любові до людей, до життя. І головне – вміти ділитися з іншими краплинкою добра. І хоч кожен робить свій вибір, обирає свою дорогу – усе нам дається від Бога. Це знає і добре відчуває пані Оксана. Цим вона ділиться щодня з іншими. І гуртує біля себе споріднені душі.
Поспішіть і ви скупатися у променях світла та життєдайності Оксани Петришин, відчуйте тепло її рук і щирість серця, перейміть частинку її мудрості й сили!

 Людмила Луковська