Публікації
18:37
21 Червня

Очільник Тернополя Сергій Надал зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович

Публікації

19-20 червня з офіційним візитом у Тернополі перебувала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, під час якого зустрілася з міським головою Тернополя Сергієм Надаломза матеріалами сайту http://rada.te.ua

В ході зустрічі сторони обговорили важливі напрями розвитку Тернополя, реалізацію нових проектів та налагодження тісних дипломатичних відносин у сферах безпеки, економіки та енергозбереження.

«Я вдячний пані Посол за візит до Тернополя, що відбувся вперше, та небайдужість і сприяння у вирішенні проблем нашого міста, – наголошує Сергій Надал. – Також хочу зазначити, що нещодавно під час робочого візиту до США, разом з мером міста Парма підписали меморандум про встановлення відносин між Тернополем та Пармою як міст-побратимів. Оскільки підтримка США для нас є дуже важливою, особливо сьогодні, сподіваюся, що наша подальша співпраця буде продуктивною та корисною».

Водночас, Марі Йованович відзначила, що розглядає Україну як надійного і впевненого партнера, та бажає, аби наші двосторонні стосунки базувалися на спільних інтересах та завданнях і приносили якісний результат.